Новинка 2023 року. Зручний, компактний і функціональний комод Брайт у 12 різних кольорах. В кімнаті займає мінімум місця, а своєю функціональністю і місткістю складе конкуренцію невеликій шафі. Сучасний дизайн у поєднанні з приємними кольорами - наші комоди добре виглядають в будь-якому інтер'єрі. В комоді Брайт немає зайвих відволікаючих деталей: прямі лінії, класична форма, три місткі висувні шухляди. Висувні шухляди на телескопічних напрявляючих.
Зручні і місткі комоди – гарне рішення для компактного зберігання речей у квартирі та будинку, дитячій, спальні або у вітальні.
Для виготовлення меблів на фабриці використовуються сертифіковані та екологічно чисті матеріали: першокласна ДСП шведського виробництва і європейська фурнітура.
Характеристики:
- Основний матеріал: ламіноване ДСП
- Матеріал кромки ПВХ
- Габарити: ширина - 800 мм, висота – 730 мм, глибина – 376 мм
- Вага: 27 кг
- Колір: Білий, Венге, Дуб сонома, Дуб сонома/Білий, Крафт білий, Крафт сірий, Крафт золотий, Крафт сірий/Крафт білий, Венге/Крафт білий, Венге/Крафт сірий, Венге/Крафт золотий, Антрацит
Комод доставляється надійно упакований в заводську коробку, в розібраному вигляді разом зі всією необхідною фурнітурою та інструкцією.

Потрібна консультація, не виходить вибрати колір, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте в будь який час - завжди рада відповісти на ваші питання, допоможу з вибором і оформлю ваше замовлення.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Мастер Форм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | 12 варіантів |
| Вес | 27 кг |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 73 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
- Цена: 3 085 ₴










