Новинка 2023 року. Великий, зручний і функціональний комод Брайт у 12 різних кольорах. В кімнаті він займе своє місце, а своєю функціональністю і місткістю складе конкуренцію невеликій шафі. Сучасний дизайн у поєднанні з приємними кольорами - наші комоди добре виглядають в будь-якому інтер'єрі. В комоді Брайт немає зайвих відволікаючих деталей: прямі лінії, класична форма, чотири висувні шухляди і дві тумби по боках. Висувні шухляди на телескопічних напрявляючих, в тумбах є додаткові полки.
Зручні і місткі комоди – гарне рішення для компактного зберігання речей у квартирі та будинку, дитячій, спальні або у вітальні.
Для виготовлення меблів на фабриці використовуються сертифіковані та екологічно чисті матеріали: першокласна ДСП шведського виробництва і європейська фурнітура.
Характеристики:
- Основний матеріал: ламіноване ДСП
- Матеріал кромки ПВХ
- Габарити: ширина - 1392 мм, висота – 950 мм, глибина – 376 мм .
- Колір: Білий, Венге, Дуб сонома, Дуб сонома/Білий, Крафт білий, Крафт сірий, Крафт золотий, Крафт сірий/Крафт білий, Венге/Крафт білий, Венге/Крафт сірий, Венге/Крафт золотий, Антрацит
Кольори: дуб крафт білий, дуб крафт сірий, дуб крафт золотий та їх поєднання мають націнку +160 грн до ціни.
Комод доставляється надійно упакований в заводську коробку, в розібраному вигляді разом зі всією необхідною фурнітурою та інструкцією.


Потрібна консультація, не виходить вибрати колір, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте в будь який час - завжди рада відповісти на ваші питання, допоможу з вибором і оформлю ваше замовлення.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Производитель | Мастер Форм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | 12 варіантів |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 139 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 95 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
- Цена: 5 650 ₴










