Компактний комп'ютерний стіл Оріон. Стіл для комп'ютера та ноутбука.

Гарний і компактний комп'ютерний стіл Оріон — меблі, які вам необхідні, якщо в будинку є комп'ютер і оргтехніка, а ви самі часто працюєте вдома. Комп'ютерний стіл Оріон підійде для домашнього кабінету, школяреві для розміщення ноутбука або для роботи в офісі.
Комп'ютерний стіл Оріон компактних розмірів обладнаний нішею для системного блока, полицею для клавіатури, підставкою під монітор, він не займає багато місця в кімнаті та водночас дасть змогу розмістити домашній комп'ютер для комфортної роботи. До комп'ютерного столу передбачена надбудова під монітор ПК, але зручним він буде і для роботи на ноутбуці.
Ми пропонуємо міцні, зручні та практичні комп'ютерні столи з першокласної ДСП шведського виробництва. Зараз меблі з якісного ДСП мають популярність і є лідером продажів, головно, завдяки обґрунтованій і доступній ціні.
Характеристики стола Оріон:
- Основний матеріал: ламінований ДСП
- Матеріал крайки: ПВХ
- Габарити: довжина — 830 мм, глибина — 600 мм, висота — 750 мм.
- Колір ДСП: Дуб сонома, Дуб крафт, Дуб тахо, Трюфель, Лісовий горіх, Темний венге, Горіх, Антрацит, Бетон, Білий
Комп'ютерний стіл Оріон доставляється надійно упакований у заводську коробку, у розібраному вигляді разом з усією необхідною фурнітурою, ключем для збирання й інструкцією.

Потрібна консультація, не виходить вибрати колір комп'ютерного столу, не розібралися з розмірами? Телефонуйте в будь-який час — завжди рада відповісти на ваші запитання, допомогти з вибором і оформлю ваше замовлення.
Ознайомтеся з умовами оплати та доставки тут — https://groster.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 830 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 8 кольорів на вибір палітри |
- Ціна: 2 280 ₴
- Спосіб упаковки: Товар продається та доставляється в розібраному вигляді, упакований у заводський гофрокартон. У коробці є інструкція та гарантія на 24 міс, фурнітура та ключ для збирання.









