Для наймолодших пропонуємо новинку 2023 року – письмовий стіл Малюк-2. Цей столик стане улюбленим місцем для перших малюнків, поробок, дослідів та аплікацій. Особливістю столів серії Малюк є те, що вони "ростуть" разом з дитиною, висоту можна зафіксувати на чотирьох різних позиціях.
Зручний стіл Малюк-2 - чудовий варіант для першокласника! Це домашня версія шкільної парти із похилою стільницею та регульованою висотою. Він стане улюбленим місцем, де дитина з радістю виконуватиме домашні завдання. Над стільницею є невелика надбудова, де поміститься все необхідне канцелярське приладдя.
Для виготовлення столу виробник використовує сертифіковані та екологічно чисті матеріали: першокласна ДСП шведського виробництва та європейська фурнітура.
Характеристики столу:
- Матеріал корпусу: ламінована ДСП 16 мм
- Матеріал кромки: ПВХ 0,45 мм
- Габарити: ширина - 700 мм, висота - 847-1036 мм, глибина - 580 мм.
- Колір: Німфея Альба, Дуб сонома, Бук, Вільха, Яблуня, Горіх, Венге темний.
Стіл доставляється надійно упакований у заводську коробку, в розібраному вигляді разом із всією необхідною фурнітурою, ключем для збирання та інструкцією.
Потрібна консультація, чи не вдається вибрати колір, чи не розібралися з розмірами?
Дзвоніть у будь-який час - завжди раді відповісти на ваші запитання, допоможемо з вибором та оформимо ваше замовлення.
Ознайомтеся з умовами оплати і доставки тут - https://groster.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Наявність надбудови | Так |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 700 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 1036 мм |
| Вага | 20 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 700 мм |
| Глибина стільниці | 580 мм |
| Висота від підлоги | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
- Ціна: 1 965 ₴








