Дефіцит простору – поширена проблема більшості дитячих кімнат. Дуже часто головне завдання меблів – принести максимум користі при мінімальних габаритах. Робоче місце має бути максимально комфортним. Важливо, щоб не відволікали зайві деталі, а поруч була вся необхідна література та канцелярія.
Письмовий стіл Юніор-3 втілює у реальність усі мрії про економію місця в кімнаті. На відкритих полицях легко розташуються книги, документи та оргтехніка. Всі полиці відкриті, що дозволяє швидко і легко знайти потрібний предмет або документ.
Зручний стіл Юніор-3 стане незамінним помічником не лише для школярів, а й для дорослих, зайнятих вдома.
Модель виготовлена з ламінованого ДСП – це якісно, економічно та надійно. Не проґавте свій шанс придбати новий практичний стіл, впевнені, ви залишитеся задоволені!
Характеристики столу Юніор-3:
- Матеріал корпусу: ламіноване ДСП 16 мм
- Матеріал крайки: ПВХ 0,45 мм
- Габарити: ширина - 1000 мм, висота - 800 мм, глибина - 500 мм.
- Колір: Німфея Альба, Дуб сонома, Дуб сонома комбі, Венге комбі, Бук, Вільха, Яблуня, Горіх
Стіл доставляється надійно упакований у заводську коробку, в розібраному вигляді разом із всією необхідною фурнітурою, ключем для збирання та інструкцією.
Потрібна консультація, чи не вдається вибрати колір, чи не розібралися з розмірами?
Дзвоніть у будь-який час - завжди раді відповісти на ваші запитання, допоможемо з вибором та оформимо ваше замовлення.
Ознайомтесь з умовами оплати і доставки тут - https://groster.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 26 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Товщина стільниці | 16 мм |
- Ціна: 1 800 ₴









