Компактний та зручний письмовий стіл Учень-2 просто незамінний для дому та офісу. Кутовий письмовий стіл з додатковими полицями для зберігання під стільницею дуже ергономічний та місткий.
Письмовий стіл Учень-2 має компактні розміри, не займає багато місця у кімнаті. Під стільницею є 2 полиці для зберігання документів, книг або письмового приладдя.
Ми пропонуємо міцні, зручні та практичні письмові столи із першокласної ДСП шведського виробництва. В даний час меблі з якісного ДСП користуються популярністю і є лідером продажів, в основному, завдяки обґрунтованій та доступній ціні.
Характеристики столу Учень-2:
- Матеріал корпусу: ламіноване ДСП 16 мм
- Матеріал крайки: ПВХ 0,45 мм
- Габарити: ширина - 900 мм, висота - 750 мм, глибина - 900 мм.
- Колір: Німфея Альба, Дуб сонома, Бук, Вільха, Яблуня, Горіх, Венге темний, Дуб золотий крафт
Стіл доставляється надійно упакований у заводську коробку, в розібраному вигляді разом із всією необхідною фурнітурою, ключем для збирання та інструкцією.
Потрібна консультація, чи не вдається вибрати колір, чи не розібралися з розмірами?
Дзвоніть у будь-який час - завжди раді відповісти на ваші запитання, допоможемо з вибором та оформимо ваше замовлення.
Ознайомтесь з умовами оплати і доставки тут - https://groster.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 24 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 900 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Товщина стільниці | 16 мм |
- Ціна: 1 700 ₴










