Тумба для взуття Б-4А – новинка для тих, хто цінує порядок та комфорт. Вона обладнана відсіком для зручного вертикального зберігання взуття, що дозволяє ефективно використовувати простір та підтримувати порядок у коридорі. Тумба має дві полиці, на яких можна розмістити улюблене взуття для частого використання. Під сидінням розташована невелика ніша, яка ідеально підходить для зберігання дрібних предметів, таких як ключі, рукавички або шапки.
М'яке сидіння зі шкірозамінника або тканини робить тумбу ще затишнішою та дозволяє комфортно сидіти в процесі взування. Тумба Б-4А поєднує стильний дизайн, практичність та функціональність, роблячи ваш інтер'єр більш організованим і зручним.
Характеристики тумби для взуття Б-4А:
- Матеріал корпусу: першокласне ламіноване ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка ПВХ 0,45 мм
- Габарити: ширина – 1200 мм, висота – 530 мм, глибина – 410 мм
- Вага 32 кг
- Колір оббивки шкірзамінник: Білий, Кава, Рудий, Сірий, Бордовий, Коричневий,
- Колір тканинної оббивки: Саванна браун, Саванна дарк грей, Шотландія беж, Шотландія Грей, Шотландія-К беж, Шотландія-К грей
- Колір ДСП: Білий, Крафт, Дуб сонома, Дуб тахо, Антрацит, Бетон (+ 5% до ціни), Трюфель, Кашемір, Горіх, Венге темний.
Тумба доставляється надійно упакованою в заводську коробку, в розібраному вигляді разом із всією необхідною фурнітурою та інструкцією. Для складання вам знадобиться викрутка та наш шестигранник, який іде в комплекті до кожного замовлення.
Потрібна консультація, чи не вдається вибрати колір, чи не розібралися з розмірами?
Дзвоніть у будь-який час - завжди раді відповісти на ваші запитання, допоможемо з вибором та оформимо ваше замовлення.
Ознайомтеся з умовами оплати та доставки тут — https://groster.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 530 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 676 ₴










