Новинка 2026 — передпокій Персей поєднує в собі всі необхідні елементи, щоб підтримувати лад і комфорт із перших кроків у домі.
Конструкція передпокою містить відкриті полиці для головних уборів і взуття — все найнеобхідніше завжди під рукою. Зручний вішак дає змогу розмістити верхній одяг, а дзеркало додає функціональності та візуально розширює простір.
Для зберігання дрібниць передбачені чотири шухляди — чудове місце для аксесуарів, ключів та інших повсякденних речей. Доповнює комплектацію містка шафа з полицею та невеликою штангою, де зручно зберігати одяг, який хочеться приховати від сторонніх очей.
Характеристики передпокою Персей:
- Матеріал корпусу: ЛДСП 16 мм
- Крайка ПВХ 0,45 мм
- Габарити: довжина — 1200 мм, висота — 2106 мм, глибина — 360 мм
- Вага 73 кг
- Колір: Антрацит/Білий, Антрацит/Дуб тахо, Антрацит/Кашемір, Бетон/Білий, Білий/Кашемір, Горіх/Сонома, сонома/Горих, Дуб тахо/Антрацит, Дуб тахо/Білий, Дуб тахо/Кашемір, Антрацит, Бетон, Горіх, Кашемір, Дуб соном, Дуба, тагель, ВГегельгель.
Передпокій Персей — це гармонійне поєднання функціональності, місткості та сучасного дизайну, яке допоможе створити акуратну та затишну атмосферу вже з порога.
Передпокій доставляється надійно упакованою в заводську коробку, у розібраному вигляді разом з усією необхідною фурнітурою й інструкцією. Для складання вам знадобиться викрутка та наш шестигранник, який йде в комплекті до кожного замовлення.
Потрібна консультація, не виходить вибрати колір, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте будь-коли — завжди раді відповісти на ваші запитання, допоможемо з вибором і оформимо ваше замовлення.
Ознайомтеся з умовами оплати та доставки тут — https://groster.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1200 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 2106 мм |
- Ціна: 8 260 ₴



