Новий підлоговий стелаж поєднує в собі відкриті полиці різної висоти, що дає змогу зручно розмістити книги, декоративні елементи, рослини, фоторамки та аксесуари. Конструкція продумана так, щоб забезпечити не тільки естетичність, але й практичність — всі необхідні речі завжди під рукою.
Полиця 12-А виготовлена з міцних і зносостійких матеріалів, стійких до повсякденної експлуатації. Надійна конструкція гарантує стійкість, а якісне покриття легко очищається і зберігає привабливий зовнішній вигляд на довгий час.
Характеристики полиці-12 А:
- Матеріал корпусу: першокласне ламіноване ДСП завтовшки 16 мм
- Крайка ПВХ 0,45 мм
- Габарити: довжина – 1264 мм, висота — 1600 мм, глибина — 250 мм
- Вага 35,5 кг
- Колір ДСП: Дуб сонома, Дуб тахо, Трюфель, Кашемір, Горіх, Венге, Білий, Бетон (+5% до ціни), Крафт, Антрацит
Підлогова полиця 12-А стане не тільки зручною системою зберігання, але і стильним акцентом у вашому домі.
Полиця доставляється надійно упакованою в заводську коробку, у розібраному вигляді разом з усією необхідною фурнітурою й інструкцією. Для складання вам знадобиться викрутка та наш шестигранник, який йде в комплекті до кожного замовлення.
Потрібна консультація, не виходить вибрати колір, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте будь-коли — завжди раді відповісти на ваші запитання, допоможемо з вибором і оформимо ваше замовлення.
Ознайомтеся з умовами оплати та доставки тут — https://groster.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 14 шт. |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1264 мм |
| Глибина полиці | 250 мм |
| Висота полиці | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 688 ₴



