Новий сучасний і функціональний комод НС-3+2 стане ідеальним рішенням для організації ладу у вашій спальні, вітальні або передпокою. Ця модель гармонійно поєднує в собі високу місткість і компактні розміри, успішно замінюючи громіздкий шафу. Завдяки лаконічному дизайну меблі легко впишеться в будь-який інтер'єр від класики до мінімалізму.
Продумана конструкція комода НС-3+2 пропонує максимально ергономічне зонування для зберігання різних речей. По самому центру розташовані три глибокі шухляди, які чудово підходять для спідньої білизни, постільних речей, аксесуарів або документів. З боків від них містяться дві місткі секції з двостулковими дверцятами, які приховують за собою зручні полиці для об'ємного одягу або коробок.
Міцна та широка верхня стільниця комода слугує додатковою корисною площею. Її можна використовувати як підставку під телевізор, місце для косметики, предметів декору, домашніх рослин або фоторамок.
Характеристики комода НС-3+2:
- Матеріал: першокласне ламіноване ДСП завтовшки 16 мм.
- Край: ПВХ 0,45 мм
- Габарити: довжина — 1500 мм, висота — 750 мм, глибина — 450 мм.
- Вага: 53 кг
- Колір ДСП: Білий, Антрацит/Білий, Антрацит/Кашемір, Анрацит/крайка Білий, Антрацит/Тахо, Білий/Кашемір, Білий/крайка Антрацит, Тахо/Білий, Тахо/Кашемір, Тахо/крайка Антацит
Комод доставляється надійно упакованим у заводську коробку, у розібраному вигляді разом з усією необхідною фурнітурою й інструкцією. Для складання вам знадобиться викрутка та наш шестигранник, який йде в комплекті до кожного замовлення.
Потрібна консультація, не виходить вибрати колір, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте будь-коли — завжди раді відповісти на ваші запитання, допоможемо з вибором і оформимо ваше замовлення.
Ознайомтеся з умовами оплати та доставки тут — https://groster.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 75 см |
| Вага | 53 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 989 ₴









