Максимально місткий і стильний комод НС-8 стане чудовою основою для організації ідеального порядку у вашому домі. Ця модель обладнана вісьмома глибокими шухлядами, які дають змогу легко розподілити величезну кількість одягу, білизни, органайзерів, дитячих речей або документів. Всі ящики укомплектовані сучасними телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики комода НС-8:
- Матеріал: першокласне ламіноване ДСП завтовшки 16 мм.
- Край: ПВХ 0,45 мм
- Габарити: довжина — 1200 мм, висота — 970 мм, глибина — 450 мм.
- Вага: 56 кг
- Колір ДСП: Білий, Антрацит/Білий, Антрацит/Кашемір, Анрацит/крайка Білий, Антрацит/Тахо, Білий/Кашемір, Білий/крайка Антрацит, Тахо/Білий, Тахо/Кашемір, Тахо/крайка Антацит
Комод доставляється надійно упакованим у заводську коробку, у розібраному вигляді разом з усією необхідною фурнітурою й інструкцією. Для складання вам знадобиться викрутка та наш шестигранник, який йде в комплекті до кожного замовлення.
Потрібна консультація, не виходить вибрати колір, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте будь-коли — завжди раді відповісти на ваші запитання, допоможемо з вибором і оформимо ваше замовлення.
Ознайомтеся з умовами оплати та доставки тут — https://groster.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 97 см |
| Вага | 56 кг |
- Ціна: 6 785 ₴









