Красива та компактна взувниця дає змогу створити в передпокої затишок і навести лад. Звільніть місце в кімнаті для інших предметів інтер'єру — купіть тумбочку для взуття із сидінням і компактно зберігайте взуття в одному місці. Невеликі габарити тумби Б-3 дають змогу розмістити таку взуттю навіть у невеликому передпокої. Тумбочка взуттєва зовні компактна та займає зовсім небагато місця, проте дуже практична та функціональна.
Взуття виготовлене з першокласної ДСП шведської компанії SWISSPAN завтовшки 16 мм із застосуванням якісної фурнітури й оббивних матеріалів. Зараз меблі з якісного ДСП мають популярність і є лідером продажів, головно, завдяки обґрунтованій і доступній ціні.
Характеристики тумби для взуття Б-3:
- Матеріал корпусу ламінована ДСП
- Габарити: ширина — 884 мм, висота — 650 мм, глибина — 380 мм
- Колір оббивки шкірзамінник: Білий, Кава, Рудий, Сірий, Бордовий, Коричневий,
- Колір тканинної оббивки: Саванна браун, Саванна дарк грей, Шотландія беж, Шотландія Грей, Шотландія-К беж, Шотландія-К грей
- Колір ДСП: Білий, Крафт, Дуб сонома, Дуб тахо, Антрацит, Бетон (+ 5% до ціни), Трюфель, Кашемір, Горіх, Венге темний.
Тумба доставляється в розібраному вигляді, надійно упакованому в коробку разом з усією необхідною фурнітурою, інструкцією й ключем для збирання.
Потрібна консультація, не виходить вибрати колір, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте в будь-який час — завжди рада відповісти на ваші запитання, допомогти з вибором і оформлю ваше замовлення.
Ознайомтеся з умовами оплати та доставки тут — https://groster.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 884 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 650 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | На вибір палітри |
- Ціна: 3 290 ₴
- Спосіб упаковки: Товар продається та доставляється в розібраному вигляді, упакований у заводський гофрокротон. У коробці є інструкція та гарантія на 24 міс, фурнітура та ключ для збирання.










