Зручний письмовий стіл Леон – меблі, яка вам необхідна, якщо в будинку є діти шкільного віку, або ви самі часто працюєте вдома. Крім того письмовий стіл Леон з тумбою і невеликою полицею зліва під стільницею для документів підійде для офісу і кабінету.
Письмовий стіл Леон компактних розмірів, не займає багато місця в кімнаті. Під стільницею передбачена полиця для зберігання документів, книг, письмового приладдя. За дверкою є додаткові полиці, де можна розмістити підручники, папки з документами. За письмовим столом Леон буде зручно і школяру виконувати домашнє завдання і дорослому працювати за ноутбуком.
Ми пропонуємо міцні, зручні і практичні письмові столи з першокласної ДСП шведського виробництва. В даний час меблі з якісного ДСП користується популярністю і є лідером продажів, в основному, завдяки обґрунтованою і доступною ціною.
Характеристики письмового столу Леон:
Письмовий стіл Леон компактних розмірів, не займає багато місця в кімнаті. Під стільницею передбачена полиця для зберігання документів, книг, письмового приладдя. За дверкою є додаткові полиці, де можна розмістити підручники, папки з документами. За письмовим столом Леон буде зручно і школяру виконувати домашнє завдання і дорослому працювати за ноутбуком.
Ми пропонуємо міцні, зручні і практичні письмові столи з першокласної ДСП шведського виробництва. В даний час меблі з якісного ДСП користується популярністю і є лідером продажів, в основному, завдяки обґрунтованою і доступною ціною.
Характеристики письмового столу Леон:
- Основний матеріал: ламіноване ДСП 16 мм
- Матеріал кромки ПВХ 0,45 мм
- Габарити: довжина - 1200 мм, глибина - 600 мм висота - 750 мм
- Вага 35 кг
- Колір ДСП: Бетон (+5% до ціни), Дуб сонома, Дуб тахо (+5%), Трюфель, Вільха, Лісовий горіх, Темний венге, Горіх.
Письмовий стіл Леон доставляється надійно упакований в заводську коробку, в розібраному вигляді разом зі всією необхідною фурнітурою, ключем для складання та інструкцією.
Потрібна консультація, не виходить вибрати колір письмового столу, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте в будь який час - завжди рада відповісти на ваші питання, допоможу з вибором і оформлю ваше замовлення.
Ознайомтесь з умовами оплати і доставки тут - https://groster.com.ua/delivery_info
Потрібна консультація, не виходить вибрати колір письмового столу, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте в будь який час - завжди рада відповісти на ваші питання, допоможу з вибором і оформлю ваше замовлення.
Ознайомтесь з умовами оплати і доставки тут - https://groster.com.ua/delivery_info
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | 8 кольорів на вибір палітри |
| Кількість дверцят | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 620 ₴
- Спосіб упаковки: Товар продається і доставляються в розібраному вигляді, упакований в заводській гофрокартон. У коробці є інструкція і гарантія 12 міс, фурнітура та ключ для збірки.










