Кутовий комп'ютерний стіл Орфей – меблі, які вам необхідні, якщо в будинку є комп'ютер і оргтехніку, а ви самі часто працюєте вдома. Крім того комп'ютерний стіл Орфей оснащений трьома висувними ящиками і полицями під стільницею, він відмінно підходить для офісу або кабінету.
Комп'ютерний стіл Орфей має кутову форму і компактні розміри, оснащений функціональними шухлядами, нішею для системного блоку, підставкою під монітор і полицею для клавіатури, не займає багато місця в кімнаті і разом з тим дозволять впорядковано розмістити домашній ПК, книги, документацію та інші приналежності. Великий кутовий комп'ютерний стіл Орфей з надбудовою під монітор не буде виглядати громіздким навіть у невеликому приміщенні, якщо вибрати меблі світлих відтінків. До того ж у такий комп'ютерний стіл і помістити можна більше, разом з комп'ютером або ноутбуком встановити оргтехніку, організовано тримати речі на своїх місцях.
Ми пропонуємо міцні, зручні і практичні комп'ютерні столи з першокласного шведського ДСП. В даний час меблі з якісного ДСП користується популярністю і є лідером продажів, в основному, завдяки обґрунтованою і доступною ціною.
Характеристики комп'ютерного столу Орфей :
Потрібна консультація, не виходить вибрати колір комп'ютерного столу, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте в будь який час - завжди рада відповісти на ваші питання, допоможу з вибором і оформлю ваше замовлення.
Ознайомтесь з умовами оплати і доставки тут - https://groster.com.ua/delivery_info
Комп'ютерний стіл Орфей має кутову форму і компактні розміри, оснащений функціональними шухлядами, нішею для системного блоку, підставкою під монітор і полицею для клавіатури, не займає багато місця в кімнаті і разом з тим дозволять впорядковано розмістити домашній ПК, книги, документацію та інші приналежності. Великий кутовий комп'ютерний стіл Орфей з надбудовою під монітор не буде виглядати громіздким навіть у невеликому приміщенні, якщо вибрати меблі світлих відтінків. До того ж у такий комп'ютерний стіл і помістити можна більше, разом з комп'ютером або ноутбуком встановити оргтехніку, організовано тримати речі на своїх місцях.
Ми пропонуємо міцні, зручні і практичні комп'ютерні столи з першокласного шведського ДСП. В даний час меблі з якісного ДСП користується популярністю і є лідером продажів, в основному, завдяки обґрунтованою і доступною ціною.
Характеристики комп'ютерного столу Орфей :
- Основний матеріал: ламіноване ДСП
- Матеріал кромки ПВХ
- Габарити: ширина - 1200 мм, висота - 750 мм, глибина - 880 мм
- Вага 41 кг
- Колір ДСП: Бетон (+5% до ціни), Дуб сонома, Дуб тахо (+5% до ціни), Трюфель, Лісовий горіх, Темний венге, Горіх.
Потрібна консультація, не виходить вибрати колір комп'ютерного столу, не розібралися з розмірами?
Телефонуйте в будь який час - завжди рада відповісти на ваші питання, допоможу з вибором і оформлю ваше замовлення.
Ознайомтесь з умовами оплати і доставки тут - https://groster.com.ua/delivery_info
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 880 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 41 кг |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 8 кольорів на вибір палітри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 965 ₴
- Спосіб упаковки: Товар продається і доставляються в розібраному вигляді, упакований в заводській гофрокартон. У коробці є інструкція і гарантія 12 міс, фурнітура та ключ для збірки.









